940x788_v2W tym roku jest o co walczyć! Premierowy bezlusterkowiec Nikon1 J5, monitory EIZO, warsztaty w Akademii Nikona, prenumeraty Digital Camera i masa innych nagród do zgarnięcia! Sprawdź się w portrecie lub fotografii ulicznej i zostań laureatem KFE 2015.

Aż do 30 czerwca istnieje możliwość nadsyłania swoich prac w nowej edycji Konkursu Fotograficznego Empiku. To już VII odsłona tej fotograficznej potyczki, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród amatorów fotografii. Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów, którzy nie zajmują się tą dziedziną sztuki zawodowo.

Każdy z uczestników może spróbować swoich sił w jednej z dwóch kategorii tematycznych – portrecie lub fotografii ulicznej. Zgłoszenie może zawierać maksymalnie trzy prace i należy przesłać je przy pomocy formularza znajdującego się na stronie internetowej www.empikfoto.pl/kfe. Tam także więcej szczegółów oraz zdjęcia laureatów poprzednich edycji KFE.

Konkurs Fotograficzny Empiku jest niebywałą szansą dla wszystkich amatorów fotografii, którzy mogą nie tylko pochwalić się swoimi pracami, ale także zdobyć cenne nagrody pomagające w szlifowaniu warsztatu.

Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie lipca, a nadesłane prace oceniać będą: fotograf i wykładowca Akademii Nikona – Paweł Duma, redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland – Maciej Zieliński oraz redaktor prowadzący serwisu internetowego fotoblogia.pl – Krzysztof Basel.

Jak co roku i tym razem organizatorzy zadbali o atrakcyjność nagród dla uczestników. Na laureatów czekają przedpremierowe bezlusterkowce Nikona, profesjonalne monitory graficzne EIZO, warsztaty w Akademii Nikona, próbniki kolorów i kalibratory marki Datacolor, prenumeraty magazynu Digital Camera oraz bony na zakupy w serwisie empikfoto.pl.

Dodatkowo przyznana zostanie także Nagroda Publiczności, którą otrzyma autor zdjęcia z największą liczbą głosów. Głosować można poprzez stronę KFE, a każda z osób biorących udział w konkursie lub oddająca swój głos otrzyma kod uprawniający do 60% rabatu na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.