wody-kubusWybór wód smakowych jest bardzo duży, ale większość z nich posiada sztuczne aromaty, co dla zdrowia nie jest najlepsze. Nie ma sensu kupować takiej wody, a tym bardziej, jeśli ma być ona przeznaczona dla dziecka. Jeśli mamy dziecku kupić wodę to tylko kubus waterrr powinien wchodzić w grę, bo to najlepsze ze wszystkich rozwiązań, z jakimi się spotkamy.
Super woda
Sok i to naturalny dodawany do tej wody daje niesamowity smak. Do wyboru mamy najbardziej popularne smaki jak jabłko, malina, truskawka czy cytryna. Oznacza to, że bez większego problemu będzie można wybrać jakiś ulubiony smak naszego dziecka. Dzieci lubią taką wodę, bo im o wiele bardziej smakuje. Zwykła woda, która smaku nie ma to nie dla nich. Może i tutaj mamy bardzo małą ilość soku, ale za to poprawia to znacząco smak. Warto, zatem kupić dziecku kubus waterrr i niech sprawdzi czy to jest coś dla niego. Na pewno nie będą to pieniądze stracony, bo dziecko nigdy więcej innej wody pić nie będzie chciało.
Woda
Rodzice, którzy wybiorą się po wodę do sklepu mogą wybierać dwie pojemności. Większa pojemność to aż półtora litra smacznej wody. Mniejsza pojemność to pół litra, ale i nakrętka niekapek. Na spacer ta mniejsza woda nadaje się bardzo dobrze. Nie rozleje nam się w torbie, ale i dziecko nie poleje się nią. To, dlatego Kubuś zyskał sobie tak wielu zwolenników, bo to najbardziej praktyczna woda ze wszystkich, jakie są dostępne w sprzedaży. Kupując tak wysoką jakość na pewno będziemy bardzo zadowoleni i to nie tylko my, ale i nasze dzieci.