Dotarcie do gorących źródeł lub podgrzewanych wód w najbliższym SPA często odbiera całą radość z relaksu. Nie mówiąc już o tym, że często przestrzenią musimy się dzielić z innymi wypoczywającymi. Co gdyby dało się po prostu wyjść do ogrodu? Dmuchane lub stałe jacuzzi ogrodowe to Twoja prywatna strefa wyciszenia i przyjemności.

Odporne na przebicia i przenośne – jedyne takie jacuzzi

Jacuzzi dmuchane wykonane są z tkaniny Rhino-Tech, która swoją odpornością naprawdę przypomina skórę nosorożca. Nadmuchiwane jacuzzi zewnętrzne zawiera PVC w składzie ścianek, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia ostrymi krawędziami, np. kamieni czy szkła. Aż 6 warstw tkaniny zapobiega też promieniowaniu UV, które mogłoby niekorzystnie wpłynąć na stan wody. Co jeszcze znajdziesz w jacuzzi ogrodowym? Przede wszystkim, nie trzeba pamiętać o wymianie filtra – przypomina o nim pilot. Jacuzzi czyści się samoczynnie – system zapewnia stały przepływ oraz dezynfekcję wody światłem UVC. Marzysz o tym, by cieszyć się gorącą kąpielą w jacuzzi również zimą? W naszym jacuzzi zewnętrznym podgrzewanie wody nawet do 40° włączy się automatycznie, gdy temperatura otoczenia spadnie.

Domowe jacuzzi nieprzenośne na 7 osób

Podczas gdy dmuchane ogrodowe spa pomieści do 6 osób, opcja do stałego montażu to relaks aż dla 7 znajomych. Pojemność wanny ogrodowej Relax Max to aż 1000 litrów. Główną zaletą tego jacuzzi zewnętrznego jest wbudowany hydromasaż. 80 dysz, w tym 16 dysz powietrznych, zapewnia niezapomniany relaks wśród morza bąbelków. Dzięki oświetleniu LED można rozkoszować się odpoczynkiem o każdej porze. Model Relax Max to także świetne jacuzzi domowe, jeśli planujesz stworzyć niezwykłą łazienkę. Wyjątkowy relaks jest możliwy nie tylko we własnym ogrodzie. Wanna spa wykonana z akrylu w kolorze białego marmuru od wewnątrz, na zewnątrz zaś z aluminium z nadrukiem imitującym drewniane deski. To pełen luksus i ucieleśnienie hasła „ogrodowe jacuzzi”.

Jacuzzi pompowane – wykorzystanie na swojej działce

W zaciszu swojego ogrodu można stworzyć prawdziwe centrum odnowy i życia towarzyskiego. Najtańsze, 6-osobowe jacuzzi od producenta M spa kosztuje jedyne 2700 złotych. Model Comfort Bergen Medium o pojemności 930 litrów to świetna atrakcja. W środku czeka nie tylko relaks w wodzie, ale też hydromasaż za pomocą aż 138 dysz ukrytych w obudowie. Rozłożenie każdego pompowanego jacuzzi potrwa maksymalnie kilkanaście minut, a cały proces przebiega automatycznie. Zero nadmuchiwania i wysiłku! Wystarczy jedynie napełnić swoje zewnętrzne jacuzzi i przygotować się na relaks.