Tradycyjna komunikacja miejska niebawem może okazać się przeżytkiem. Młodzi ludzie potrzebują transportu, który mogą zamówić w łatwy sposób, najlepiej przy pomocy prostej w obsłudze i intuicyjnej aplikacji. Chcemy być na miejscu jak najszybciej, wybierając najkrótszą trasę i płacąc jak najmniej. Dlatego usługa AutoHOP cieszy się tak dużym powodzeniem!

Dlaczego AutoHOP jest chętnie wybierany?

Jest bezpieczny – bezpieczeństwo zagwarantowane jest na kilku poziomach. Po pierwsze, busy marki mercedes są nowe i dobrze wyposażone. Mają niezbędne przeglądy, są w pełni sprawne. Po drugie, system płatności gwarantuje bezpieczeństwo – nie ma konieczności podawania żadnych danych z karty kredytowej, a płatność odbywa się przez znaną i bezpieczną platformę Przelewy24. Po trzecie, trasa jest stale monitorowana, zarówno przez system wideo, jak i przez GPS. Po czwarte, busy prowadzone są wyłącznie przez zawodowych kierowców, a nie przez przypadkowych pracowników. Dzięki temu każdy z pasażerów może czuć się bezpiecznie.

Jest wygodny – AutoHOP to komfortowe, klimatyzowane Mercedesy Vito. Jazda nimi to sama przyjemność!

Jest szybki – dzięki temu, że zawsze dopasowywana jest optymalna trasa, a samochód zabiera wyłącznie tych pasażerów, którzy są najbliżej, czas przejazdu jest krótki. Bus podjeżdża bardzo szybko – w ciągu kilku minut po zamówieniu!

Nie zostaniesz oszukany – osoby podróżujące taksówkami często obawiają się, że kierowca będzie jechać okrężnymi drogami po to, aby licznik pokazał więcej. Podczas korzystania z usługi AutoHOP nie ma możliwości oszustwa – za każdy przejazd płacimy tylko 4,95 zł, niezależnie od długości trasy.

Przejazd za 4,95 zł złotych w strefie

Oprócz wygody i bezpieczeństwa oczywiście ważne są także koszty. Ceny za przejazd w tej usłudze nie mają sobie równych. Za tę cenę nie można dotrzeć na miejsce ani korzystając z wynajętego samochodu, ani z taksówki czy innych form przejazdu. Z aplikacją AutoHOP za przejazd w strefie nie płaci się więcej! Wszystko to za sprawą współdzielenia pojazdu.

Alternatywa dla komunikacji miejskiej i taksówki

Nowoczesne metody podróżowania miejskiego są świetną alternatywą dla komunikacji miejskiej oraz dla klasycznych taksówek. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że podróżujący ma wszystko pod kontrolą. Na pobranej aplikacji może sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się bus. Może zdarzyć się sytuacja, że podróżujący nie będzie czekał na przyjazd nawet kilku minut, bo bus będzie właśnie w jego okolicy! Jest to rozwiązanie zdecydowanie wygodniejsze niż autobusy czy taksówki.

Spieszysz się? Chcesz jak najszybciej dojechać w konkretne miejsce bez opóźnień? Nie masz samochodu lub aktualnie nie możesz z niego skorzystać? Jest awaria na trasie linii autobusowych? We wszystkich tych przypadkach wybór bezpiecznej alternatywy podróżowania po wyznaczonej strefie miejskiej będzie doskonałym rozwiązaniem. Raz spróbujesz i będziesz korzystał!