Świat mody jest niezwykle zróżnicowany i z roku na roku coraz bardziej się rozrasta, oferując nowe rozwiązania odzieżowe. Wszystko to sprawia, że projektanci, chcąc wybić się ponad szereg, są zmuszeni w sposób należyty promować swoje ubrania, tak aby trafiły one do jak największej grupy odbiorców.

Pomóc im w tym może profesjonalna sesja zdjęciowa, która przedstawi najważniejsze walory poszczególnych kreacji. Studia fotograficzne poznań są w stanie wzbudzić zainteresowanie każdej kolekcji. Wymagane są jednak odpowiednie umiejętności, właściwe podejście do tematu, wieloletnie doświadczenie, a także zaawansowany sprzęt – wszystkie te kryteria spełnia nasze studio, zlokalizowane w samym centrum Poznania.

Szeroka oferta

Realizowane przez nas sesje modowe skupiają uwagę na tym, co jest najważniejsze w wybranych kreacjach. Fotografujemy ubrania, dodatki i wszelkiego rodzaju akcesoria będące wyznacznikiem marki.

W naszej ofercie znajdują się między innymi zdjęcia typu Lookbook, które realizowane są na stonowanym tle, dzięki czemu uwaga widza skoncentrowana jest wyłącznie na odzieży. W katalogu naszych usług znajdują się także fotografie w stylu Fashion oraz Beauty/Glamour. Ich wykonanie związane jest z odpowiednim przygotowaniem całej scenografii, a także ze współpracą z fryzjerami oraz stylistami, którzy przygotują modelów i modelki do jak najlepszego zaprezentowania uszytych strojów.

Kompleksowa pomoc

To jednak nie wszystko, bowiem nasze studio fotograficzne poznań zapewnia Państwu obsługę kompleksową. W jej skład wchodzi między innymi przygotowanie wszelkiego rodzaju rekwizytów, które posłużą w trakcie sesji, stworzenie pełnego scenariusza, a także przeprowadzenie profesjonalnego castingu modelek oraz modelów, dzięki czemu nasi Klienci będą w stanie w sposób odpowiedni przeprowadzić kampanię promocyjną swoich produktów.

Oprócz pracy w studiu, podejmujemy się również wyzwań realizowanych w plenerze. Pomagamy w wyborze najlepszego miejsca do wykonania sesji zdjęciowej, budujemy scenografie, a także organizujemy kompleksowe plany zdjęciowe. Na życzenie Klienta wypożyczamy również profesjonalny sprzęt oraz wykonujemy odpowiednią obróbkę i retusz wykonanych zdjęć.

Dostęp do najlepszego sprzętu

Nasza firma umożliwia również wynajem samego studia. Zawiera ono 140 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, która została przygotowana w taki sposób, aby umożliwić realizację każdego przedsięwzięcia, niezależnie od jego charakteru.

Dobra lokalizacja budynku zapewni Państwu swobodny dostęp do wszelkich potrzebnych sprzętów i pomieszczeń. Spośród nich należy wymienić przede wszystkim dobrze wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz garderobę. Studio zapewnia również bezprzewodowy internet Wi-Fi, lampy błyskowe, statywy, tła oraz system ich zawieszania, a także blendy, światłomierz i wiele innych.

Dzięki tak przygotowanemu studiu, sesje fotograficzne poznań zostaną przeprowadzone w sposób jak najbardziej profesjonalny, co pozwoli Państwu skupić się na uwydatnieniu walorów odzieżowych kreacji.