kubus waterrrWszyscy dietetycy powtarzają, że niezwykle ważne jest to, aby każdego dnia dostarczać organizmowi odpowiednią ilość płynów – prawdę tę znają chyba wszyscy ludzie. Jednak bardzo często o tym zapominamy – a nie powinniśmy, zwłaszcza kiedy mamy małe dzieci, o które musimy zadbać w szczególności! Nie dajesz pić dziecku wody? Popełnisz wielki błąd! To przecież podstawowy napój każdego człowieka.

Jeżeli jesteśmy troskliwymi rodzicami lub dzidkami, odstawmy większość napojów z zagęszczanych soków, nektary, a już na pewno inne gazowane  i wysoko słodzone napoje i zadbajmy o to, aby maluch przyjmował napoje najlepsze – a więc wodę.

Woda bierze udział w wielu procesach zachodzących w naszym organizmie, jest również jego głównym składnikiem – nic więc dziwnego, że naprawdę jej potrzebujemy! Tylko w jaki sposób przekonać malucha do picia wody? Doskonałe rozwiązanie zostało wymyślone, a jest nim Kubuś Waterrr – woda źródlana z dodatkiem soku, przeznaczona specjalnie dla dzieci.

Dlaczego Kubuś Waterrr?

Dlaczego Kubuś Waterrr? Przede wszystkim woda ta jest zachęcająca dla dziecka w każdym wieku – zachęca jej kolorowa etykieta, a także specyficzny kształt – 500 ml butelki świetnie leżą w dłoni każdego malucha. Ich kształt pozwala na umieszczenie ich w każdej niemal kieszonce plecaka, dzięki czemu Twoja pociecha może mieć wodę cały czas przy sobie. Butelki wyposażone są w specjalne korki, które ułatwiają picie, a specjalny system zamykania nie pozwoli uronić nawet kropli wody. Oprócz nich do wyboru są również butelki rodzinne 1,5 litrowe, dzięki czemu smakiem wody może cieszyć się cała rodzina!  Ale wygląd to nie wszystko – równie ważny jest skład. Najważniejsza jest oczywiście zdrowa woda źródlana. Kubuś Waterr chociaż występuje w kilku wariantach smakowych, nie zawiera ani konserwantów, ani barwników, dzięki czemu jest jedną z najlepszych i najzdrowszych propozycji dla małych dzieci. Zbliżają się gorące dni, a twoje dziecko będzie potrzebowało dużych ilości płynów – zadbaj o to, aby były zdrowe i smaczne, a nie tylko smaczne!