Niemal każdy z nas codziennie jest zmuszony do podróżowania – czy to na krótsze dystanse, do sklepu czy z odwiedzinami, czy też nieco dłuższe, do pracy czy szkoły. Niestety, nie każdy posiada własne auto, które w znacznym stopniu uprościłoby cały proces. Na co zatem zdecydować się, jeżeli chce się dostać w miejsce docelowe tanio i szybko?

Ponadczasowa klysyka?

Absolutną podstawową opcją jest komunikacja miejska gliwice – choć stanowi ona jeden z tańszych środków lokomocji, nie zawsze dowiezie nas dokładnie tam, gdzie chcemy. Nie do końca można również na niej polegać. Istnieją również klasyczne taksówki, które choć są bardzo solidne i dowożą nas dokładnie tam, gdzie tylko chcemy, są przy okazji bardzo drogie i choć od czasu do czasu można z nich skorzystać, tak naprawdę stanowią absolutną ostateczność, głównie właśnie ze względu na cenę.

Powiew nowoczesności

Żyjemy w XXI wieku i wyżej wspomniane formy transportu po mieście nie są jedynymi, na które możemy się zdecydować. Doskonałą alternatywą jest na przykład AutoHOP – działający w towarzystwie aplikacji na telefony bus, który jest w stanie podjechać niedaleko nas i „wyrzucić nas” bardzo blisko (w promieniu kilku minut drogi) miejsca docelowego za dosłownie grosze, w cenie nieprzekraczającej ceny biletu komunikacji miejskiej. Ze względu na to, że zazwyczaj w tym samym kierunku przewozi kilka osób, opłaca mu się to – jest ciągle w ruchu, dlatego nie tracimy czasu na szukanie parkingu i nie płacimy za jakikolwiek postój, a jedynie za przebyty kurs. W całości przez aplikację, naturalnie.