Całkowicie bezwonne i nietoksyczne, umożliwiają kolorowanie powierzchni mazakami suchościeralnymi, wykonane z materiałów odpornych na drobne uszkodzenia mechaniczne – najlepsze naklejki na ścianę do pokoju dziecka to jednak te, które sprawiają, że pojawia się błysk w oku i okrzyk zachwytu!

Dziewczynki są oczarowane barwnymi skrzydłami motylków, czekają na pierwsze pączki kwiatów, marzą o dalekich podróżach, a nawet podbijaniu kosmosu. Chłopcy wolą szybkie samochody, wielkie maszyny, np. traktory, fascynują ich również drapieżne zwierzęta, ciekawostki naukowe oraz sport. Niemal każdą fantazję uda Ci się znaleźć w portfolio naklejek Ecowall24.pl.

Pomysłów na aranżację pokoju dziecka z wykorzystaniem naklejki na ścianę w zwierzęta jest mnóstwo. Dlatego przed przystąpieniem do poszukiwań, zapoznaj się z danymi technicznymi na temat materiału, z którego zostanie wykonana naklejka i wybierz motyw przewodni w aranżacji całego wnętrza. Naklejki na ścianę dają Ci nieograniczone możliwości – możesz je przyklejać, odklejać, dodawać nowe obrazki i dbać o zachowanie spójnej palety kolorów.

Delikatność i oszałamiające barwy – naklejki na ścianę w motyle

Naklejki na ścianę motyle doskonale sprawdzą się w pokojach kilkuletnich pociech. Wybierz jasne, pastelowe kolory, unikaj przeładowania i zachowaj zdrowe proporcje – jeden duży, piękny motyl lub kilka małych motylków w zamian wystarczy. Świetnym pomysłem jest dobranie do kompletu łóżka ze zwiewnym baldachimem.

Tajemnicze naklejki na ścianę motyle sprawdzą się również w pokoju chłopca odkrywcy gatunków, który przedziera się przez gęsty las w słomkowym kapeluszu, z siatką na motyle w dłoni i próbuje złapać najcenniejsze okazy w celach naukowych. Jedno jest pewne – naklejki na ścianę do pokoju dziecka pobudzają wyobraźnię i sprzyjają generowaniu pomysłów.

Symbol mądrości, czyli naklejki na ścianę sowy

Sowa ma dwojaką naturę, dlatego fascynuje maluchów, którzy dopiero zaczynają poznawać świat wszystkimi zmysłami i zadają mnóstwo pytań! Symbolizuje mądrość i śpi za dnia, a jednocześnie jest drapieżnikiem, który poluje w nocy. Wszystko na odwrót! Jakie były losy sowy na przestrzeni dziejów? Zadaj to pytanie małemu odkrywcy, a na pewno ucieszy się, że może rozwikłać kolejną zagadkę.

Naklejki na ścianę sowy sprawdzą się świetnie zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Wszystko zależy od tego, na jaki styl się zdecydujesz – kreskówkowy, realistyczny, nowoczesny, czarno-biały, z opcją kolorowania? Pamiętaj również o zachowaniu podziału na strefy w pokoju dziecka. Mądry wzrok sowy, zerkającej z naklejki nad biurkiem, może rozpraszać w nauce. Zdecyduj się na ścianę, która wyznacza strefę relaksu bądź zabawy.

ZOO w pokoju malucha – naklejki na ścianę zwierzęta

Kolorowe papugi, które cały dzień plotkują. Krokodyle na kawie i zebry w samolocie. Ciekawskie małpki w okularach przeciwsłonecznych i leniwe lwy, którym wcale nie chce się polować. Kreatywne wykorzystanie naklejek na ścianę do zabawy z dzieckiem to okazja do rozwijania pasji i budowania myślenia abstrakcyjnego.

ZOO w pokoju malucha, które tworzą naklejki na ścianę zwierzęta, to nie tylko dekoracja, ale sprzyjająca poznawaniu praw natury inspiracja.