Wielkie pieniądze i diamenty warte 150 plus sześć zer rozpala wyobraźnię. Dla takiej fortuny warto poświecić ponad pięć lat życia. A premiera Osean`s 8 już w czerwcu.

Na imię mu cel

Ocean`s 8 będzie można zobaczyć od 22 czerwca w Polsce. Film na pewno będzie można zobaczyć w kinie w Arkady Wrocław, jak też w wielu innych. Jest to komedia kryminalna, której główną osią są ogromne pieniądze. Skarby w postaci klejnotów od lat były na celowniku różnej maści rabusiów. Niektórzy robili to w imię prawa inni planując po cichu kolejne posunięcia powoli zbliżali się do celu. Najwięcej pikanterii maja w sobie zarówno dialogi jak i prostota brawurowych akcji. Po co sobie komplikować życie, skoro można całkiem jawnie i na oczach wszystkich wynieść naszyjnik z wielkiej gali.

5 lat przygotowań

A dokładniej 5 lat osiem miesięcy i 12 dni zajęło bohaterce zaplanowanie genialnego skoku życia. Marzenie każdego mistrza fachu, którym para się Debbie Ocean. Jednak jest to tak ogromne przedsięwzięcie, że bez pomocy najlepszych specjalistów nie uda się tego osiągnąć.

Mistrzyni jubilerstwa

Amita potrafi wyczarować prawdziwe dzieła przy pomocy kilku narzędzi i cudownych rąk. Jednak do tego szczególnego zadania będzie potrzebowała jeszcze więcej niż dotychczas. Czy potrafi to osiągnąć? Debbie w swoim planie jest genialna, ale Amita jej wcale nie ustępuje.

Aktualny repertuar kin możesz znaleźć na Repertuar Kin Wrocław.

Majstersztyk

Wypracowany plan wymaga najwyższej jakości oprawy. Wszystko ma w nim grać bez zacięcia, a jego powodzenia nie zostawia się w rękach niedoskonałych. Dlatego do całości dołącza też projektantka mody Rose, której zadanie wcale też do łatwych nie należy.

W imię zysku

Całość by wzięła w łeb, ale od czego jest geniusz technologiczny. Ta rola przypadła zdolnej do wszystkiego hakerce Nine Ball. W sieci wirtualnej pływa jak ryba w wodzie. Zresztą w zanadrzu posiada niejedną jeszcze umiejętność, która przyda się dziewczynom.

Zdobycie wartego 150 milionów zielonych naszyjnika brylantowego to pełna humoru przetykana epizodami z prozy życia opowieść o współpracy, podziałach i sile przyjaźni. To także ciekawa gra wielu różnych charakterów, które muszą ze sobą współpracować. Nie ma tu miejsca na pomyłki, ale jak osiągnąć pełną współpracę gdy oprócz „skoku” ma się jeszcze inne obowiązki?

Źródła: