Nawet najdrobniejsze detale potrafią sprawić, że kobieta poczuje się znacznie pewniej we własny ciele. Jednym z takich detali jest odpowiednio dobrana bielizna. Choć ukryta pod ubraniem, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, nawet jeśli do tej pory nigdy nie zwróciłyśmy na to uwagi. Jakiej bielizny nie powinno więc zabraknąć w każdej kobiecej garderobie?

 

Koronkowe majtki — rozwiązanie idealne na co dzień

Wydawać by się mogło, że po majtki koronkowe sięgamy zwykle przed szczególnymi okazjami. Warto przełamać tę rutynę i wybierać tego rodzaju bieliznę także na co dzień. Dostępność modeli majtek koronkowych daje nam szerokie pole do popisu — wśród nich znajdziemy także wygodne modele na co dzień. Odpowiednio dobrane majtki z koronki sprawdzą się nawet w szczególnie zabiegany dzień.

Majtki z koronki — dostępne modele

W zależności od typu figury, a przede wszystkim własnych potrzeb i samopoczucia, możemy wybierać dowolne modele majtek koronkowych. Wśród nich znajdziemy, chociażby klasyczne figi, seksownie stringi czy zmysłowe brazyliany. Dla miłośniczek wygodny i aktywnego trybu życia nie mogło zabraknąć także bokserek z koronką. Wszystkie te modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby koronka zapewniała pełny komfort. Nie ma więc mowy o sztywnym koronkowym materiale, który uwiera skórę. Pamiętajmy również, że rolą majtek jest zapewnienie ochrony miejscom intymnym. Odpowiednia budowa, delikatny i przepuszczający powietrze materiał — to podstawowe cechy dobrych majtek koronkowych.

 

Koronka od zawsze utożsamiana jest ze zmysłową odsłoną kobiet. Wybierając jednak konkretne modele i kolory majtek koronkowych, możemy nadawać im innego znaczenia. Czerwona koronka będzie seksownym dodatkiem, jednak jeśli zamienimy ją na białą, nadamy majtkom dziewczęcego, zwiewnego charakteru. Wybór majtek z koronki może być więc zabawą i czystą przyjemnością, gdy będziesz dobierać modele na poszczególne, całkowicie odmienne od siebie okazje. Stawiając na modele, w których czujesz się kobieco, możesz budować pewność siebie w życiu codziennym, dzięki temu ukrytemu pod ubraniem elementowi.