Skutkiem współczesnych czasów jest przeniesienie nauki ze szkoły do domu. I choć edukacja domowa nie jest niczym nowym, to przed wieloma rodzicami stawia ona duże wyzwania. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi nauczanie małych dzieci. Każdy rodzic chce, aby jego pociecha wyszła z panującej sytuacji obronną ręką. Zdarza się, że podczas edukacji w domu podręcznik szkolny to za mało. Okazuje się także, że jego kartowanie jest uciążliwe – szczególnie wtedy, kiedy dziecko posiada niewielkie biurko do nauki. Jak temu zaradzić, aby stworzyć małemu uczniowi solidne podstawy z matematyki, czy angielskiego? Zadbaj o odpowiednie pomoce do nauki!

Karty edukacyjne – co to takiego?

Karty edukacyjne stanowią świetną i skuteczną pomoc dydaktyczną dla dzieci, ich rodziców, a nawet nauczycieli. Sprawiają, że nauka może stać się przyjemną zabawą, która prezentuje wiedzę w bardzo przystępny i prosty sposób. Czym charakteryzują się plansze edukacyjne?

 • To dwustronne karty, które w przejrzysty sposób przedstawiają dane zagadnienie z matematyki, czy języka angielskiego,
 • mają przyjazny format A4, dzięki któremu mogą być z łatwością wykorzystywane podczas samodzielnej nauki w domu,
 • każda z kart została wykonana z grubego papieru, który dodatkowo został zalaminowany folią –
 • pozwoli
 • to dziecku cieszyć się planszami przez bardzo długi czas,
 • mają przejrzysty układ graficzny, dostosowany do młodych uczniów,
 • jedna karta to jedno zagadnienie – dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz zbędnego kartkowania podręcznika.

Plansze edukacyjne dla dzieci – kreatywna metoda nauczania

Karty edukacyjne do nauki matematyki zostały stworzone przez nauczycieli. Łączą w sobie ich kreatywne metody nauczania z nowoczesnymi pomysłami. To właśnie one stanowią narzędzie elastycznie dopasowujące się do indywidualnych potrzeb dziecka. Twoja pociecha ma problem z przygotowaniem się do egzaminu ósmoklasisty, a procenty to zagadnienie, z którym sobie nie radzi? Koniec z przechodzeniem przez potęgi i pierwiastki! Karta edukacyjna z procentami da mu możliwość:

 • poznania czym jest procent,
 • zamiany procentu na liczbę,
 • obliczenia procentu danej liczby,
 • obliczenia procentów z wykorzystaniem proporcji,
 • rozwiązania równania na bazie procentów.

Procenty karta edukacyjna – zdjęcie i realizacja sklepkujonek.pl

Podobnie zostały stworzone karty edukacyjne do nauki angielskiego. Poznanie słówek z planszami to przysłowiowa bułka z masłem. Jak po angielsku powiedzieć szklanka? Twoje dziecko nie tylko sprawdzi to w tematycznej karcie kuchnia, ale i zapamięta jego pisownię. Wszystko to, dzięki metodzie obrazkowej, która ułatwia utrwalenie kluczowych słów oraz zwrotów, łącząc dany obrazek z zapisem po polsku i po angielsku. To doskonałe rozwiązanie dla młodych uczniów, którzy dopiero uczą się pisać.

Karta edukacyjna Kuchnia – słownictwo obrazkowe – zdjęcie i realizacja sklepkujonek.pl

Edukacja przyszłości w Twoim domu

Tradycyjne szkolnictwo z roku na rok idzie do przodu i ewoluuje. Nie warto zostawać w tyle podczas edukacji domowej. Już teraz zadbaj o swoje dziecko i wybierz dla niego karty edukacyjne, jakie oferuje sklepkujonek.pl. To przyszłość nauczania początkowego, którą już teraz możesz mieć we własnym domu.