Hiszpański styl obecnie zauważany jest w nie tylko na terenie półwyspu iberyjskiego. Ten styl dostrzega się w na całym świecie i często łączony jest ze stylem rustykalnym. Ogrom kolorowych dywanów, dodatków idealnie dopasowanych kolorystycznie czy obecność jedwabiu to jest właśnie to, co cechuje styl hiszpański.

Wybierając dodatki do swojego domu warto poważniej pomyśleć o nawiązaniu do stylu dominującego na Półwyspie Iberyjskim.

Drewniane belki sufitowe pełne wzorów

W mieszkaniu obecnie urządzanym przez młode osoby bardzo często widuje się drewno. Drewniane podłogi w salonie, sypialni czy kuchni mogą zupełnie zmienić wnętrze. Drewniane elementy wystroju są również charakterystyczne w stylu hiszpańskim.

Przebierając w świetnych dodatkach rodem z Hiszpanii warto rzucić okiem na stronę https://riccardo.pl/marki/anekke. Styl Viva España jest obecnie różnorodny i dostrzegalny w wielu przedmiotach codziennego użytku. Wystarczy nieco bardziej zwracać uwagę na to co nas otacza.

Przedmioty z logo najlepszych klubów piłkarskich

Barwy Hiszpanii zna każdy z nas. We wnętrzu domu świetnie sprawdzi się hiszpańska mozaika, witraże, terakoty, kafelki, łuki czy wachlarze zamontowane na ścianach lub namalowane na suficie. W omawianym stylu często widuje się także przedmioty z logo drużyn piłkarskich takich jak Real Madryt czy FC Barcelona. Nie da się ukryć, że Hiszpanie są zakochani w futbolu i nie kryją tego.

Styl hiszpański w przedmiotach codziennego użytku

Jeśli zdecydowaliśmy się na jasną aranżację wnętrza i geometryczne figury namalowane na powierzchni ścian to nic nie stoi na przeszkodzie aby we wnętrzach zastosować materiały związane ze stylem flamenco. W stylu hiszpańskim wielokrotnie spotykać można ściany w jasnych kolorach. Meble również często mają taką kolorystykę.

Postaw na kolory w swoim domu

Hiszpania słynie z ciekawych symboli, pięknych mebli, niezwykłej tradycji i różnokolorowych owoców. To wszystko zostaje uwidocznione w stylu, o którym informacje tutaj znajdziesz. Sprawdź jakie informacje znajdują się dodatkowo na stronie riccardo.pl a na pewno odkryjesz najlepsze dodatki dla siebie.

Ceramiczne płytki z niezwykłymi wzorami

Hiszpański trend dostrzega się nie tylko w meblach czy pamiątkach z podróży od turystów odwiedzających różne miejsca w Hiszpanii. Urządzając mieszkanie warto wybrać także produkty ceramiczne, które charakteryzuje bogactwo fasonów z jakiegoś regionu.

Ceramika to materiał, który nam towarzyszy każdego dnia. Sam zdecyduj czy wnęki w Twoim mieszkaniu wyglądają lepiej w beżowych, smutnych barwach czy jednak w barwach takich jak radosne czerwienie, róże czy inne ciepłe odcienie.

undefined