Usługi przeprowadzkowe skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby łatwiej przenieść się do nowego lokum – domu, mieszkania. Czy warto z nich skorzystać? Sprawdzamy zakres obsługi i ceny w firmach przeprowadzkowych!

Firma przeprowadzkowa – kiedy warto ją wybrać?

Przeprowadzka do nowego loku może być bardzo czasochłonna, stresująca i kłopotliwa. Nie trzeba jednak prowadzić jej we własnym zakresie, ponieważ można skorzystać z usług firm przeprowadzkowych.

 

Firmy przeprowadzkowe zajmują się organizacją przeprowadzek dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniają kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy przeprowadzki – od momentu zapakowania mienia aż do jego rozstawienia w nowym lokum. Co więcej, wiele firm przeprowadzkowych oferuje także usługi dodatkowe.

 

Osobom planującym przeprowadzki Kraków daje szybki dostęp do sprawdzonych usług przeprowadzkowych prowadzonych przez firmy z wieloletnią praktyką oraz dużym gronem zadowolonych klientów.

 

Jaki usługi oferują firmy przeprowadzkowe?

W firmach przeprowadzkowych można skorzystać z kompleksowej obsługi, która obejmuje praktycznie wszystkie czynności, jakie wykonuje się w trakcie przenosin do nowego lokum.

 

Wśród usług dostępnych w firmach przeprowadzkowych znajdują się poniższe:

  • zapakowanie mienia dla klienta lub dostarczenie mu materiałów, aby mógł on zapakować mienie samodzielnie
  • wyniesienie mienia z lokalu oraz umieszczenie go w samochodzie dostawczym i odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu
  • transport mienia do wyznaczonego miejsca – organizowane są przeprowadzki krajowe i międzynarodowe
  • wyniesienie mienia z pojazdu i rozlokowanie go w nowym miejscu
  • sprzątanie po przeprowadzce, aby lokal był wolny od śmieci i czysty
  • usuwanie niepotrzebnego mienia, na przykład starych mebli, ubrań i innych rzeczy, których przeprowadzający się klient nie chce zabrać ze sobą
  • magazynowanie mienia na określony czas, by odebrać je po przeprowadzce

 

Klient firmy przeprowadzkowej może skorzystać ze wszystkich z powyższych usług lub tylko z wybranych z nich.

 

Jaki jest koszt przeprowadzki z firmą?

Koszty związane z usługami kalkulowane są indywidualnie na podstawie wybranych usług, dystansu dowozu mienia, jego ilości oraz liczby pracowników biorących udział w przeprowadzce.

 

Przeprowadzka lokalna, w ramach jednego miasta, na przykład Krakowa, jest wydatkiem wynoszącym od około 300 do 1000 złotych. Gdy klient planuje przeprowadzkę do innego miasta, koszty mogą wynieść nawet 2000 złotych. Przeprowadzki za granicę są także liczone w tysiącach złotych.

 

Aby dowiedzieć się, ile będzie kosztowała przeprowadzka, warto wysłać zapytanie ofertowe bezpośrednio do firmy przeprowadzkowej.